II edycja warsztatów nordic walking w Stroniu Śląskim.

Fundacja Veritas serdecznie zaprasza wszystkich chętnych powyżej osiemnastego roku życia na darmowe warsztaty z nordic walking! Bardzo zależy nam na tym, aby wszyscy mieli możliwość rozwijania swoich sportowych talentów, dlatego wspólnie z Gminą Stronie Śląskie kolejny rok zachęcamy do aktywnego wypoczynku mieszkańców.

Szczegóły dotyczące warsztatów oraz zawodów

Zajęcia będą się odbywały w jedną sobotę miesięcznie. Planowane jest zorganizowanie 7 cykli warsztatowych

Daty planowanych warsztatów:

21.05.2022 (sobota)
18.06.2022 (sobota)
16.07.2022 (sobota)
13.08.2022 (sobota)
10.09.2022 (sobota)
8.10.2022 (sobota)
22.10.2022 (sobota)

Gdzie:

Orlik przy ul. Sudeckiej 1 w Stroniu Śląskim

Godzina rozpoczęcia:

10:00, szacowany czas trwania warsztatów ok. 2 h.

Szkolenie poprowadzi Kornel Wojczuk, certyfikowany instruktor nordic walking.
Uczestnicy nie muszą posiadać kijków. Organizator będzie je wypożyczał na czas trwania aktywności.
warsztaty fundacja

Chodzenie z kijkami

Nordic Walking czyli chodzenie z kijkami jest popularną dyscypliną sportową, którą niemalże każdy (niezależnie od wieku) może uprawiać. Jeśli jesteście zainteresowani wzięciem udziału w naszych warsztatach to serdecznie zapraszamy do zapisywania się poprzez internetowy formularz zgłoszeniowy oraz stacjonarnie w Centrum Edukacji Turystycznej i Kultury (ul. Kościuszki 18, Stronie Śląskie).

Projekt realizowany w ramach zadania publicznego przy wsparciu Gminy Stronie Śląskie w ramach projektu „Po STRONIE sportu- nordic walking dla każdego” Edycja II