pomoc dzieciom

Gramy dla Przylądka Nadziei

Fundacja Veritas wspólnie z Grupą Veritas oraz Fundacją Na Ratunek – już w najbliższą sobotę o godzinie 19.00 organizuje koncert online. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na wsparcie leczenia dzieci chorych na raka w Klinice Przylądek Nadziei.

Jak pomożemy pacjentom w Klinice Przylądek Nadziei? 

Z uwagi na obecną sytuację związaną z epidemią, najmłodsi pacjenci nie mogą opuszcza sal. W tych wyjątkowych okolicznościach, pracownicy oraz wiele osób związanych z działalnością fundacji, starają się bezpiecznie pomagać dzieciom i ich rodzicom. Aby urozmaicić im czas spędzony w klinice oraz wesprzeć finansowo Przylądek Nadziei – Grupa Veritas, Fundacja Veritas oraz Fundacja Na Ratunek zorganizowały koncert online z udziałem wielu gwiazd.

koncert dla przylądka

Do ich grona należy między innymi: Alicja Janosz, Bartosz Wrona, Ewa Farna, Kasia Popowska, Magda Steczkowska, Magda Bereda, Michał Sobierajski, Hubert Jabłoński, Magda Femme, Natalia Lesz, Jakub Zaborski, Michał Grobelny, Kasia Moś, Iwona Węgrowska, Aleksandra Nizio, AniKa Dąbrowska oraz zespół Agnes Band.

koncert dla przylądka

Co roku w Przylądku Nadziei leczy się ponad 2000 dzieci, które przyjeżdżają do Wrocławia z całej Polski. Obecnie w klinice przebywa około 60 małych wojowników, którzy dzielnie stawiają czoła chorobie nowotworowej. Z uwagi na obecną sytuację, dzieci nadal nie mogą opuszczać sal. Dlatego cała kadra pracownicza Przylądka Nadziei robi wszystko, co w ich mocy, aby bezpiecznie pomagać maluchom i ich rodzicom.

pomoc dzieciom

Zapraszamy do dokonywania wpłat, których dokonać można na stronie siepomaga.pl tutaj: https://www.siepomaga.pl/gramydlaprzyladka

Koncert będzie można obejrzeć na fanpage Grupy Veritas, który można znaleźć tutaj: www.facebook.com/opiekaveritas/

Dodatkowo Firma Veritas Group, jako organizator koncertu przekaże 1 zł za każdą osobę, która będzie oglądać koncert online.

Warto pomagać w tak niepewnych czasach – zagrajmy Razem dla Przylądka już 9 maja o 19:00!