Fundacja Veritas zaprasza na darmowy, niezapomniany koncert plenerowy z udziałem zespołu GAJA i Motorboats’a

Fundacja Veritas z radością ogłasza drugi muzyczny event z serii „Sounds Off Veritas”. Tym razem spotkamy się podczas koncertu plenerowego, który odbędzie się 23 czerwca 2023 roku o godzinie 18:00. Wydarzenie będzie miało miejsce w siedzibie Fundacji Veritas, położonej przy ulicy Skarbowców 23A, na terenie zielonym nad malowniczym stawem.

Gwiazdą wieczoru będzie wyjątkowy zespół GAJA, który wniósł do swojej twórczości ducha głębokiej ekologii. Ich muzyka, emanująca pięknem natury, połączy elementy folku i korzennej ballady, tworząc niepowtarzalne brzmienie. Marta Zinserling, utalentowana wokalistka i autorka tekstów, przekazuje swoje przesłanie o ochronie planety Ziemi poprzez harmonię dźwięków. Skład zespołu uzupełniają Piotrek Gil, Norbullo Kontrabacz oraz Dawid Wyczółkowski, którzy wprowadzają energię i pasję do każdego utworu.

https://www.youtube.com/watch?v=puMxZ5kJS58

Po głównym koncercie, swoją twórczość zaprezentuje Motorboats, solowy projekt muzyczny założony przez Kamila Maciasowicza. Jego muzyka, skupiająca się na chwytliwych melodiach i osobistych tekstach, porusza słuchaczy i inspiruje ich do refleksji nad własnymi przeżyciami. Muzyk uczestniczy w projekcie „Sounds Off Veritas” jako prowadzący warsztaty dla młodzieży.

https://www.youtube.com/watch?v=JJufZuPeKzY

Wstęp na koncert jest całkowicie darmowy, zapraszamy wszystkich miłośników dobrej muzyki i klimatycznych wieczorów na świeżym powietrzu. Będzie to wyjątkowa okazja do doświadczenia niezapomnianej atmosfery muzycznego święta.

Podczas koncertu zostanie również przeprowadzona zbiórka charytatywna na rzecz warsztatów muzycznych dla młodzieży „Sounds Off Veritas”. Dzięki tej inicjatywie, młodzi utalentowani będą mieli możliwość rozwijać swoje umiejętności muzyczne i wyrażać siebie poprzez sztukę dźwięku.

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników muzyki na niezapomniany wieczór pełen emocji i pięknych dźwięków. Przybywajcie licznie i bawcie się razem z nami na koncercie plenerowym Fundacji Veritas!

Zapisz się na koncert!

Koncert jest darmowy, aby wziąć udział w koncercie, zapisz się w formularzu dostępnym pod linkiem: https://soundsoffveritas.com/fundacja-veritas-zaprasza-na-niezapomniany-koncert-plenerowy-z-udzialem-zespolu-gaja-i-motorboatsa/#zapisy

Warunkiem wejścia na koncert jest potwierdzenie tożsamości w namiocie Fundacji Veritas przed wejściem.

Czym jest projekt „Sounds Off Veritas”?

“Sounds Off Veritas” to projekt muzyczny skierowany do młodzieży, która interesuje się szeroko pojętą muzyką i jej produkcją, a której sytuacja nie pozwala na rozwijanie swojej pasji.

Poprzez organizowane warsztaty młodzież będzie miała możliwość poznać proces tworzenia muzyki “od kuchni”. Warsztaty pod okiem mentorów z branży muzycznej organizowane będą w kilkuosobowych grupach, tak aby każdy z uczestników miał realną szansę “zarażenia się zajawką do muzyki”.

Oprócz umiejętności technicznych z dziedziny muzyki uczestnicy projektu mogą zwiększyć swoją kreatywność, nauczyć się pracy w grupie oraz rozwinąć kompetencje miękkie np. chęć do samorozwoju, dbałość o dobrą atmosferę i komunikacje w zespole. Warsztaty są miejscem, w którym młodzież może (ale nie musi) odkryć swoją “zajawkę”, poznając bardziej SIEBIE.

“Sounds Off Veritas” to bezpieczna przestrzeń, w której młodzież może wyrazić siebie bez narażania się na ocenę innych. Chcemy, aby warsztaty były dla młodzieży pewnego rodzaju oderwaniem się od rzeczywistości dnia codziennego oraz miejscem do sprawdzenia i rozwijania swoich talentów.

 

Sounds Off Veritas w internecie:

Fundacja Veritas w internecie: