Fundacja Veritas wspiera podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Koninie

Kiedy usłyszeliśmy o potrzebach podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Koninie, nie mogliśmy pozostać obojętni na los jego mieszkańców. Postanowiliśmy zorganizować zbiórkę środków pielęgnacyjnych, które na ręce Seniorów przekazaliśmy 15. października 2021 r.

W skład przekazanych produktów wchodziły m.in. balsamy do ciała, kremy do twarzy i rąk, żele pod prysznic, płyny do mycia ciała oraz inne środki higieniczne i pielęgnacyjne, które posłużą bezpośrednio seniorom znajdującym się w DPS Konin.

Fundacja Veritas pozostaje w kontakcie z ośrodkami, w których przebywają ludzie szczególnie potrzebujący pomocy i stara się odpowiadać na ich potrzeby. Pomagamy nie tylko podopiecznym Domów Samotnej Matki, Domów Dziecka, Hospicjów, Domów Pomocy Społecznej, ale też wszystkim, którzy zgłoszą się do nas po pomoc.

Od początku istnienia Fundacja kieruje się w swoich działaniach hasłem “pomagamy prosto z serca”. Jesteśmy otwarci na niesienie różnych form pomocy każdej grupie społecznej i nie pozostajemy obojętni na potrzeby każdego człowieka.