Fundacja Veritas w Ośrodku Adopcyjnym Przytul Pyska w Boguszycach

Co to takiego „Ośrodek Adopcyjny Przytul Pyska”?

To ośrodek znajdujący się w Boguszycach koło Oleśnicy,  który powstał – jak sami Wolontariusze piszą na swojej stronie ” z miłości do zwierząt”. Tworzy go grupa ludzi, dla której ogromna radość sprawia niesienie pomocy bezbronnym i potrzebującym zwierzętom. Schronienie znajdują tam psy i koty z gminy Oleśnica, Dobroszyc, Międzybrza, Bierutowa, Twardogóry oraz samej Oleśnicy.

Jaki jest cel Ośrodka Adopcyjnego Przytul Pyska?

Jak sama nazwa wskazuje, sztandarowym celem ośrodka jest aktywna adopcja, czyli aby wszystkie potrzebujące i niejednokrotnie skrzywdzone przez człowieka istoty zyskały  nowe kochające rodziny.

Jak pomogła Fundacja Veritas?

Zanim weszły w życie ograniczenia dotyczące przemieszczania się  – w związku z aktualnie panującą pandemią – wolontariusze mieli możliwość wyprowadzić zwierzaki na spacer, pobawić się z nimi, pobiegać. Niestety na ten moment jest to niemożliwe – z wiadomych przyczyn. Jednak gdy tylko to się zmieni, zawitamy ponownie w Boguszycach!

pomoc zwierzętom - veritas

Mimo wielu utrudnień, nie przestajemy działać, i dlatego też, w ubiegłym tygodniu,  w czwartek 26.03.2020 udaliśmy się do Boguszyc, do Przytul Pyska z darami, takimi jak jedzenie, środki czystości, kuwety itp.,  które są im szczególnie niezbędne, zwłaszcza teraz, w tym trudnym dla wszystkich czasie.

pomoc zwierzętom - veritas

Jak możesz pomóc podopiecznym Przytul Pyska?

Każda forma pomocy jest na wagę złota. Czy to będzie koc dla zwierzaka, czy karma, zabawka. Ośrodek, a zwłaszcza ich podopieczni są ogromnie wdzięczni za spędzenie z nimi czasu, wyprowadzenie na spacer. 

Największą pomocą byłaby… adopcja! O czym też poważnie rozmyślają Wolontariusze Fundacji Veritas!

na ratunek zwierzętom

Podziękowania dla Fundacji Veritas od Przytul Pyska w Boguszycach

Więcej informacji na temat Ośrodka Adopcyjnego w Boguszycach można znaleźć na stronie: przytulpyska.pl 

Raz jeszcze zachęcamy do pomocy podopiecznym w Przytul Pyska! Przekażcie najbliższym, znajomym, przyjaciołom!

Na stronie ośrodka jest również numer konta do bezpośrednich wpłat, które są przekazywane na rzecz potrzebujących zwierząt.