Festyn Zwierzaka

11 września na terenie AWF Wrocław odbył się „Festyn Zwierzaka” Fundacji Veritas.

Jednym z głównych założeń wydarzenia było nagłośnienie kwestii adopcji bezdomnych zwierząt oraz właściwa opieka nad nimi. Była to również świetna okazja do zapoznania się z możliwościami jakie daje tresura psów.

Mieliśmy szansę zobaczyć min. wspaniały Dog Frisbee i Psi Fitness oraz profesjonalne zawody Agility.

Mogliśmy przytulić małe pieski przeznaczone do adopcji oraz wziąć udział w warsztatach dotyczących pierwszej pomocy przedweterynaryjnej. Nie zabrakło również konnego patrolu Straży Miejskiej oraz uroczego kucyka…

Dziękujemy wszystkim partnerom, a także uczestnikom wydarzenia za obecność i zaangażowanie!

Impreza odbyła się pod patronatem honorowym Związku Kynologicznego w Polsce oddział we Wrocławiu.

Partnerzy wydarzenia:

• Agility de Luks – Wrocław