DZIEŃ MAMY JUŻ ZA NAMI!

26 maja 2022 świętowaliśmy Dzień Matki organizując wyjątkową inicjatywę dla Mam znajdujących się w Domach Samotnej Matki razem z marką Hebe.

Dzień Matki każdego roku jest ważną dla nas datą. Fundacja Veritas wraz z wolontariuszami pragnęła wesprzeć wszystkie kobiety, które godzą wiele funkcji społecznych, są silne i niezłomne, pomimo wielu niemiłych doświadczeń.  To kobiety superbohaterki, które z wielką siłą, odwagą i motywacją stawiają czoła wszystkim przeciwnościom losu. To mamy, które nie przesypiają nocy, czytają dzieciom bajki do snu i dmuchają na rozbite kolano. Swoją postawą dają nam przykład i ogromną motywację – są superbohaterkami.

W tym roku udało nam się wesprzeć ponad 230 kobiet przekazując zestawy kosmetyków i specjalnie przygotowane podziękowania do 15 Domów Samotnej Matki w całej Polsce 😊

Nasze wolontariuszki w strojach superbohaterek odwiedziły tego dnia 4 Domy Samotnej Matki – 3 we Wrocławiu i 1 w Łodzi wręczając upominki kosmetyczne wraz z pucharami i dyplomami dla SUPERMAM.

W ten sposób chcieliśmy docenić ich ogromny wkład i zaangażowanie w pierwszoplanową rolę mamy oraz wyrazić podziw dla siły i odwagi z jaką zmagają się codziennie z przeciwnościami losu, a także pozostają SUPERBOHATERKAMI, okazując ogrom miłości swoim pociechom.

Raz jeszcze życzymy WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DROGIE MAMY!

Film z finału akcji “Mama superbohaterka”: