Co nowego w naszej Fundacji?

Wiele dobrego się u nas dzieje ostatnio. Pomagamy na bieżąco domom samotnej matki, seniorom i każdej osobie, która się do nas zgłosi. Pracujemy również nad  wyjątkowymi projektami o których opowiemy Wam już niebawem.

fundacja pomoc

Pomoc samotnym mamom w Kraśniewie

Pomagamy domowi samotnej Matki w Kraśniewie wyremontować dach. Placówka od dawna wspiera samotne mamy z dziećmi w ich trudnym okresie życia. Dzięki ostatniej akcji zrealizowanej przez naszą Fundację „Świat zaczyna się od mamy” nawiązaliśmy z nimi współpracę i wspieramy ich jak możemy.

Sytuacja w Kraśniewie na ten moment jest dość trudna, ponieważ dom wymaga pilnego remontu dachu, który jest zagrożeniem dla ich podopiecznych. Liczy się czas, który jest kluczowy aby zdążyć jeszcze przed zimą. My możemy dać im nadzieję na bezpieczny i trwały azyl. Dlatego z całego serca zachęcamy wszystkich do udziału i udostępnianie zbiórki.

Z całego serca zachęcamy wszystkich do wpłacania datków i udostępniania zbiórki: https://zrzutka.pl/r6nd94

fundacja veritas

Infolinia wsparcia dla seniorów

Poza tymi działaniami wspieramy osoby starsze w życiu codziennym, przypominamy Wam o naszej infolinii wsparcia – 533 370 515. Seniorzy, którzy potrzebują pomocy w zakupach lub innych aspektach mogą się z nami kontaktować pod tym numerem.