Aktywny długi weekend – Nordic Walking

Jakiś czas temu zapraszaliśmy Państwa na nasze darmowe zajęcia z Nordic Walking. Pierwsze spotkanie odbyło się  5-6 czerwca. Zamieszczamy poniżej krótką relację z jego przebiegu:

Relacja z naszego pierwszego spotkania

Wspólnie z Gminą Stronia Śląskiego zorganizowaliśmy cykl warsztatów nordic walking, naszą propozycję skierowaliśmy do wszystkich powyżej 18 roku życia. W ramach projektu odbędą się również zawody związane z tą dyscypliną sportową.

Cieszymy się, że mieliśmy okazję promować dyscyplinę i zachęcać do aktywnych form spędzania czasu wolnego.

zajecia nordick walking

To jeszcze nie koniec naszych działań w Stroniu Śląskim! Serdecznie zapraszamy na zawody dla amatorów, wszystkich którzy chcieliby sprawdzić swoje możliwości już 26 czerwca. START godzina 9:00! Zapisy za pośrednictwem formularza https://fundacja-veritas.pl/warsztaty-i-zawody-z-nordic-walking/, stacjonarnie w  CETiK – Stronie Śląskie  oraz telefonicznie- 533 873 915.

Długość trasy to 5 km, więc nie martwcie się jeżeli jesteście na początku drogi (będzie również punkt odżywczy w połowie dystansu). Po wszystkim zapraszamy na wspólny piknik.

Do zobaczenia!

warsztaty nordick walking

Projekt realizowany przy wsparciu Gmina Stronie Śląskie w ramach zadania publicznego wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej „Po STRONIE sportu- nordic walking dla każdego”. Nasi partnerzy – CETiK – Stronie Śląskie