Akademia Potencjałów zaprasza na wyjątkowy dzień dziecka

Kochani, serdecznie zapraszamy Was na wyjątkowy dzień dziecka, który odbędzie się już 29 maja w naszej Akademii Potencjałów. Specjalnie z tej okazji organizujemy szereg darmowych warsztatów. Bardzo zależy nam na tym, aby uczcić to wyjątkowe święto – dlatego planujemy wypełnić cały dzień magią i radością. Chcemy udostępnić naszą kolorową przestrzeń i umożliwić wzięcie udziału w spotkaniach innych niż dotychczas. Zobaczcie co specjalnego przygotowaliśmy!

akademia potencalow

Zaczarowany dzień dziecka w Akademii Potencjałów

Jakie atrakcje czekają na chętne dzieciaczki? Osoby, które zgłoszą się na poszczególne zajęcia, będą mogły nauczyć się podstaw jogi, podróżować w dźwiękach z rysunkiem, spróbować swoich sił w robótkach ręcznych z filcu. Niestety ze względu na obostrzenia ilość miejsc jest ograniczona, grupy na poszczególne warsztaty mogą liczyć tylko po 5 osób. Dlatego wszystkie osoby, które są chętne, zachęcamy do jak najszybszych zapisów mailowych: akademia@fundacja-veritas.pl.

dzien dziecka

Szczegóły dotyczące zajęć i ich organizacji:

Dokładamy wszelkich starań, aby umożliwić uczestnikom naszych zajęć rozwijanie swoich talentów. Tak jak wspominaliśmy, udział w naszych warsztatach jest CAŁKOWICIE DARMOWY.

Dołączcie do nas w Dzień Dziecka

Jak widzicie, czeka na Was wiele atrakcji – w przerwach pomiędzy poszczególnymi zajęciami chętni będą mogli wziąć udział w malowaniu twarzy oraz innych zabawach. Jeśli chcecie przenieść się zatem do naszej magicznej krainy potencjału, którą wypełni Wasza i nasza kreatywność to serdecznie zapraszamy do zapisów.