AKADEMIA POTENCJAŁÓW SZUKA PROWADZĄCYCH

Ruszamy z nowym projektem, o którym już dawno chcieliśmy Wam opowiedzieć!

W ramach działań Fundacji Veritas stworzyliśmy nowy stacjonarny projekt na terenie Wrocławia – Akademię Potencjałów. Jest ona skierowana głównie do dzieci i młodzieży, a na celu ma wsparcie oraz rozwój ich wrodzonego potencjału i talentów. Cieszy nas ogromnie, że możemy pomagać dzieciakom również w taki sposób. Chcieliśmy stworzyć im możliwości rozwoju, na jakie zasługują i dopełnimy wszelkich starań, aby tak się stało!

warsztaty akademii

Jakie zajęcia będą prowadzone?

W ramach Akademii będą prowadzone bezpłatne warsztaty tematyczne dla poszczególnych grup wiekowych dzieci. Będą to m.in. zajęcia:

  • plastyczne,
  • taneczne,
  • pisarskie,
  • teatralne,
  • malarskie,
  • gry na instrumentach,
  • sportowe,
  • naukowe itp.

Jeśli więc masz chwilę wolnego czasu, jesteś ekspertem w jakiejś dziedzinie, chcesz przyłączyć się do szlachetnej inicjatywy – wypełnij ankietę i dołącz do naszego zespołu Akademii Potencjałów.

Jesteśmy otwarci na nowe, innowacyjne pomysły co do zakresu prowadzenia warsztatów.

akademia potencjałow-fundacja

Kto może poprowadzić warsztaty?

Nabór na prowadzących kierujemy do osób, które lubią pracować z dziećmi, chcą podzielić się swoją pasją i umiejętnościami, a także mają na celu dobro najmłodszych oraz możliwość ich rozwoju.

Jako Fundacja zdajemy sobie sprawę, że nie wszyscy opiekunowie mogą zapewnić dodatkowe zajęcia dla swoich dzieci. Cały projekt Akademii Potencjałów będzie odbywać się na zasadzie wolontariatu a zajęcia będą nieodpłatne.

Ze swojej strony zapewniamy prowadzącym cały warsztat narzędzi potrzebny do organizacji zajęć oraz udostępniamy przestrzeń (na terenie Wrocławia).

Prowadzący ustalają częstotliwość zajęć, czas trwania oraz wiek i ilość uczestników swoich warsztatów.

Poniżej link do ankiety stanowiącej zgłoszenie:

Po rozpatrzeniu zgłoszenia będziemy kontaktować się mailowo lub telefonicznie, w celu ustalenia współpracy w ramach wolontariatu.

akademia potencjału