AKADEMIA POTENCJAŁÓW RUSZA OD STYCZNIA WE WROCŁAWIU

Kochani już od 11 stycznia we Wrocławiu ruszają warsztaty dla dzieci w ramach Akademii Potencjałów! Będzie się działo! Serdecznie zapraszamy Was wszystkich na naszą stronę, na której możecie dowiedzieć się jakie warsztaty ruszają w styczniu.

Już nie możemy się doczekać!

Akademia Potencjałów to projekt stworzony przez Fundację Veritas, który ma na celu rozwijanie talentów u dzieci i młodzieży. Zajęcia będą odbywać się bezpłatnie.

Tkwiący w dziecku potencjał można dostrzec już bardzo wcześnie. Dziecko nie boi się porażki i śmiało sięga po to, co je fascynuje. Akademia Potencjałów powstała właśnie po to, aby pomóc dzieciom wzmocnić ich naturalne dary. Ten tkwiący w nich potencjał można nazwać talentem, predyspozycją lub smykałką w jakiejś dziedzinie. Na ten moment wychodzimy do Was z cyklem warsztatów artystycznych, naukowych i sportowych.

Zajecia taneczne akademia potencjalow

Można zapisać dziecko na zajęcia:

  • Magiczny Las w słoiku – tworzenie małego ekosystemu zamkniętego w słoiku (uczestniczy będą mogli posadzić i zagospodarować las w słoiku).
  • Warsztat plastyczny- dekoracje – dzieciaki będą mogły wyzwolić w sobie swój artystyczny potencjał, tworząc dekoracje lub inne związane z plastyką akcesoria.
  • Taniec spontaniczny – dzika natura, na tych zajęcia prowadząca pomoże dzieciom w rozwijaniu swojego potencjalnego i naturalnego instynktu w tańcu.
  • Plenerowe zajęcia nordic walking – w towarzystwie naszego nauczyciela, dzieci będą mogły nauczyć się technik związanych z nordic walking.
  • Warsztaty naukowe o kosmosie i wszechświecie – dzieciaki poznają tajemnice wszechświata, będzie dużo opowieści o kosmosie i gwiazdach.

akademia potencjałow

Prowadzący tych zajęć czekają już na Wasze zapisy i uczestnictwo! Z czasem pojawi się ich jeszcze więcej!

Jesteśmy bardzo podekscytowani naszym projektem, na ten moment  trwa aranżacja przestrzeni lokalu Akademii Potencjałów, by wszystkim przyjemnie spędzało się tam czas.

Miejsce AP znajduje się przy ul. Fabrycznej 10a we Wrocławiu.

Zapoznaj się z nami na https://a-p.edu.pl/

Wypełnij formularz zgłoszeniowy i zapisz swoje dziecko/wnuka, jeśli pasjonuje go dana dziedzina.

warsztaty dla dzieci