Warsztaty z jezyka niemieckiego

Darmowe warsztaty językowe dla dzieci

Fundacja Veritas serdecznie zaprasza wszystkie chętne dzieci na darmowe warsztaty z języka niemieckiego! Zajęcia będą się odbywały w Miękini we wtorki w godzinach od 18:00 do 19:00. Kierujemy naszą propozycje do dzieciaków w wieku 7-12 lat.

Każde dziecko może wziąć udział w naszych lekcjach języka niemieckiego. Wystarczy wysłać do nas zgłoszenie poprzez formularz kontaktowy (znaleźć go można po prawej stronie).

Zajęcia startują od 14 września!

lekcje niemieckiego

Lekcje języka niemieckiego z Fundacją Veritas

Nasza fundacja powstała również z myślą o najmłodszych. Wychodzimy naprzeciw ich potrzebom, pomagamy realizować marzenia oraz rozwijać talenty. Wiemy, że w każdym dziecku drzemie potencjał. Dlatego stworzyliśmy dla dzieci szereg możliwości. Jedną z nich jest właśnie wzięcie udziału w darmowych lekcjach języka niemieckiego. Nasi pracownicy zadbają o rozwój zdolności językowych u każdego uczestnika warsztatów i pomogą mu w nauce. Zależy nam na tym, aby każda osoba, która tego chce, mogła się uczyć, dlatego wszystkie koszty związane z zajęciami zostaną pokryte przez fundację. Zapewniamy również niezbędne do nauki materiały. Pilni uczniowie zostaną nagrodzeni –  za obecność będzie można otrzymać dodatkowe nagrody!

Lubimy pomagać i chcemy to robić jak najlepiej. Dlatego serdecznie zapraszamy wszystkie dzieciaki do wzięcia udziału w naszych lekcjach niemieckiego.